🍀 Hledáš semena konopí? Na holymolly.cz je máme za šílený ceny!

O amanita gummies

O historii psychedelických hub

Historie užívání muchomůrek je doopravdy fascinující a tak trochu bizarní. Skrz všechny období a kontinenty se vyprávěly různé storky o tom, co s nimi bylo možné provést a určitě nešlo jen o to se zbombit.

Sibiřští šamani byli v tomto směru hipsteři. Jako první muchomůrky hojně využívaly v rámci svých rituálů. Měli dojem, že tyhle houby je dostanou do transového stavu a na naprosto jinej level, kterej nám běžným lidem zůstává nedosažitelný. A měli pravdu. 

I u nás v Evropě fungovalo spojení muchomůrek s mytologií a folklorem. Například ve Skandinávii muchomůrky symbolizovaly věčný život a znovuzrození a byly spojovány s Vánocemi. Kam se hrabe salát a kapr, že. Druidi keltských kmenů je také běžně používali a kdo ví, z čeho byl lektvar Asterixe a Obelixe.

Na všechny psychedelické houby se u nás stále kouká skrze prsty. Fakt je takový, že momentální věda a zdravotnictví se právě k těmto houbám obrací pro jejich terapeutický a léčebné účinky. Je jen otázkou času, kdy například houby s obsahem psilocybinu budou regulérní součástí léčby depresí a jiných psychických nemocí.

O muchomůrce červené

Amanita Muscaria, také známá jako muchomůrka červená, je ikonickým druhem s široce rozeznatelnými bílými skvrnami a červeným kloboukem. Tyto houby se po mnoho staletí konzumují pro duchovní a náboženské účely napříč celým světem. V posledních letech se k nim zpětně obrací i moderní západní kultura a čím dál tím více lidí experimentuje s mikro dávkováním této krásné houby.

  • V našich produktech najdeš výtažek z krásné, u nás rostoucí muchomůrky červené. 
  • Naše produkty neobsahují psilocybin ani jiné nelegální psychoaktivní látky.

jaké jsou účinky muchomůrky červené?

Muchomůrka červené patří mezi nejslabší druhy muchomůrek, je nejméně toxická a zároveň nejvíce zajímavá. Účinek po požití samozřejmě záleží na tvé toleranci, tělesné stavbě a hlavně na dávce. Obecně se však dá říci, že po požití muchomůrky červené ucítíš příjemné uvolnění, "bzučení" těla, rozšířené vědomí, zbystří se ti smysly a tvou fantazii políbí cca tisíc Múz. Pozdravuj je od nás!

Dávkování:

  • 1-2 gummies - microdosing
  • 3-4 gummies - když chceš lehkej vibe
  • 5-6 gummies - už to šlape
  • 7-10 gummies - nashle ve vesmíru

JE MOŽNÉ SE OTRÁVIT Z MUCHOMŮRKY ČERVENÉ?

Stručná odpověď zní NE. Otrava z požití muchomůrky červené za syrova nebo při špatné tepelné úpravě je ve skutečnosti poměrně vzácná, tím spíše ta otrava fatální. Klíčem k udržení nízké toxicity muchomůrky spočívá v jejich důkladném převaření. Další šikovné úkony dehydratace a sušení pak obnovují některé psychoaktivní vlastnosti muchomůrek (muscimol a kyselina ibotenová level up), které byly předtím potlačeny právě převařením. Takto jsou upravovány i houby, jejichž výtažek najdete např. v Boomer trippy gummies.

Důležité:

Tento produkt je v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Nejedná se o produkt schválený ke konzumaci či jinému užití. Jedná se o sběratelský předmět. Uchovávejte v chladu, suchu a mimo dosah dětí. Může podléhat přirozenému úbytku hmotnosti. Přestože nám zákon takovou povinnost neukládá, omezujeme prodej tohoto produktu na osoby starší 18 let. Vyhrazujeme si právo na ověření věku kupujícího při převzetí zboží.